Vitajte na našich stránkach

Naše služby

Lyžiarske stredisko Ski Taja môžete nájsť v malej obci Tatranská Javorina uprostred Belianskych Tatier v nadmorskej výške 1150 metrov, 3 km od Poľskej republiky.                                                              Lyžiarske centrum je vhodné najmä pre začínajúcich a mierne pokročilých lyžiarov, ktorým ponúkame 3 ľahké trate a 1 ťažkú trať. Celková dĺžka zjazdoviek je 1,3 km. Najlepšie snehové podmienky si u nás užijete v decembri až marci, kedy je obdobie ako stvorené pre rodinnú lyžovačku. Pre rodiny s deťmi je k dispozícii detský vlek, ideálny na prvú skúsenosť s lyžami.

 

Po dobrej lyžovačke si v našom malom, ale útulnom bufetíku môžete pochutiť na „klasike“: 

Pizza – rôzne druhy 

Kapustová polievka 

Pečená klobása 

Hot-dog 

Langoš 

Palacinky 

 

…alebo vyskúšať špeciality Ski Taja:

Hranolky (pečené v rúre) 

Toast s grilovaným syrom 

 

Samozrejme nechýbajú ani nápoje, ktoré k zime neodmysliteľne patria – Varené vínko, miestne Goral destiláty a pre malých maškrtníkov Horúca čokoláda…a veľa iného 🙂 

 

Pre Vaše ratolesti, no aj pre menej skúsených „veľkých“ lyžiarov, Vám zabezpečíme služby nášho inštruktora, ktorý sa o Vás s radosťou postará a poskytne Vám služby na profesionálnej úrovni. 

V prípade záujmu je potrebná objednávka 1 deň vopred na tel.č.: +421 903 605 667 alebo môžete poslať  e-mail na: info@skitaja.sk.

Copyright © 2019 SkiTaja. Všetky práva vyhradené.